Warsztat dla par:

 Na dobre i na złe?

Po raz kolejny zapraszamy na nasze warsztaty kierowane do par w związkach małżeńskich i nieformalnych, w tym – planujących ślub.

Warsztaty koncentrują się przede wszystkim na  poznaniu mechanizmów sprzyjających trwałości i satysfakcji ze związku, specyfiki kryzysów rozwojowych i sytuacyjnych oraz radzenia sobie z nieuniknionymi pułapkami życia we dwoje.
Pracujemy bazując na niezwykle inspirujących badaniach zespołu prof. Gottmana, który odkrył, co różni związki udane od tych, w których nie wiedzie się dobrze. A co więcej – opracował wskazówki, jak utrzymać i jak odbudować dobrą formę związku.

Warsztaty nie są terapią małżeńską, mają charakter psychoedukacyjny. Są prowadzone przez dwoje trenerów – kobietę i mężczyznę. Grupa liczy od 4 do 7 par. Forma zajęć pozwala w bezpieczny, pełen szacunku sposób przyglądać się własnemu związkowi oraz wypracowywać konstruktywne strategie i sposoby czynienia go udanym. W programie proponujemy nieco bazy teoretycznej oraz szereg ćwiczeń praktycznych, które partnerzy wykonują ze sobą we dwójkę. Dzięki moderowaniu spotkania przez terapeutów, partnerzy mają szansę na otwarte mówienie o sprawach ważnych i wzajemne usłyszenie się. Warsztaty są też okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na forum grupy.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że wspólny udział w tego typu zajęciach zbliża partnerów i wzmacnia zaufanie w związku.

Miejsce: Warszawa, Batorego 14

Termin: 25 października 2014, 9.30- 16.30

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – KONIECZNOŚĆ ZAPISÓW: pmaciaszek@interia.pl

  tel. 501 163 597

Odpłatność (w całości przeznaczana na realizację celów statutowych Fundacji): 180 zł od pary uczestniczącej po raz pierwszy w naszych warsztatach i 150 zł od par, które już korzystały z naszej oferty.

Prowadzący:
Dorota Ziółkowska-Maciaszek – psycholog, trener, psychoterapeutka par, współzałożycielka i prezes fundacji „Rozwód?Poczekaj!”
Paweł Maciaszek – mediator rodzinny, trener umiejętności psychospołecznych, współzałożyciel fundacji „Rozwód?Poczekaj!” i szef Stołecznego Klubu Aktywnych Tatów.
adminWarsztat dla par: Na dobre i na złe?