Warsztaty rozwojowe dla par

Porozumieć się w związku!

Wychodząc z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zapraszamy Państwa na warsztaty dedykowane tym małżeństwom i związkom nieformalnym, które chcą pracować nad jakością swojej relacji, lepiej rozumieć się i radzić sobie z nieuniknionymi konfliktami i problemami związku.

Warsztaty nie są terapią małżeńską, mają charakter psychoedukacyjny. Są prowadzone przez dwoje trenerów – kobietę i mężczyznę. Grupa liczy od 4 do 7 par. Forma zajęć pozwala w bezpieczny, pełen szacunku sposób przyglądać się mechanizmom konfliktów i nieporozumień we własnym związku oraz wypracowywać konstruktywne sposoby radzenia sobie z nimi. W programie proponujemy nieco bazy teoretycznej oraz szereg ćwiczeń praktycznych, które partnerzy wykonują ze sobą we dwójkę. Dzięki moderowaniu spotkania przez terapeutów, partnerzy mają szansę na otwarte mówienie o sprawach ważnych i wzajemne usłyszenie się.

Warsztaty są też okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji na forum grupy.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazują, że wspólny udział w tego typu zajęciach zbliża partnerów i wzmacnia zaufanie w związku.

Miejsce: Warszawa, Batorego 14 lok. 74
Termin: 13 września, 9.30 – 16.30

 

Prowadzący:
Dorota Ziółkowska-Maciaszek – psycholog, trener, psychoterapeutka par, współzałożycielka i prezes fundacji „Rozwód?Poczekaj!”
Paweł Maciaszek – mediator rodzinny, trener umiejętności psychospołecznych, współzałożyciel fundacji „Rozwód?Poczekaj!” i szef Stołecznego Klubu Aktywnych Tatów.
Odpłatność (w całości przeznaczona na realizację celów statutowych Fundacji): 150 zł od pary

Liczba miejsc ograniczona – konieczność zapisów:

Zapisy: pmaciaszek@interia.pl tel. 501 163 597
adminWarsztat dla par: Porozumieć się w związku